Various artists - Krzyk według Jacka Kaczmarskiego 2 CD
- mp3 listen
-
- tracks list
-
1. CD:
1. Obława - Marcin Rychcik
2. Przedszkole - Izabela Malik
3. Manewry - Artur Święs
4. Poczekalnia - Maria Meyer
5. Nie Lubię - Elżbieta Okupska
6. Bajka O Głupim Jasiu - Beata Chren
7. Stańczyk - Marian Florek
8. Rejtan, Czyli Raport Ambasadora - Jacenty Jędrusik, Zespół
9. Samosierra - Marta Tadla
10. Wiosna 1905 - Jacek Brzeszczyński, Dominik Koralewski, Łukasz Musiał
11. Autoportret Witkacego - Andrzej Kowalczyk
12. Krzyk - Róża Miczko
2. CD:
1. Intro - Instr.
2. Korespondencja Klasowa Cz. I - Mirosław Książek, Andrzej Kowalczyk
3. Lekcja Historii Klasycznej - Dariusz Niebudek, Jacenty Jędrusik
4. Korespondencja Klasowa Cz. II - Mirosław Książek, Andrzej Kowalczyk
5. Pompeja - Maria Meyer
6. Opowieść Pewnego Emigranta - Jacenty Jędrusik
7. Korespondencja Klasowa, Cz. 3 - Mirosław Książek, Andrzej Kowalczyk
8. Sen Katarzyny II - Elżbieta Okupska, Zespół
9. Nawiedzona (Wiek XX) - Małgorzata Gadecka
10. Świadkowie - Alona Szostak, Dominik Koralewski, Jacek Brzeszczyński, Łukasz Musiał
11. Korespondencja Klasowa, Cz. IV - Andrzej Kowalczyk
12. Nasza Klasa - Robert Talarczyk
13. Nasza Klasa - Robert Talarczyk
14. Epitafium Dla Włodzimierza Wysockiego - Artur Święs
15. Mury - Marcin Rychcik - Description
-
Details
Krzyk według Jacka Kaczmarskiego - Additional Information
-
Additional Information
Short Description Sampler SKU CD00795 Artist Jacek Kaczmarski Music Genre chanson, protest song Label Agencja Artystyczna MTJ Release Date 2005 Format 2 CD Tracks 1. CD:
1. Obława - Marcin Rychcik
2. Przedszkole - Izabela Malik
3. Manewry - Artur Święs
4. Poczekalnia - Maria Meyer
5. Nie Lubię - Elżbieta Okupska
6. Bajka O Głupim Jasiu - Beata Chren
7. Stańczyk - Marian Florek
8. Rejtan, Czyli Raport Ambasadora - Jacenty Jędrusik, Zespół
9. Samosierra - Marta Tadla
10. Wiosna 1905 - Jacek Brzeszczyński, Dominik Koralewski, Łukasz Musiał
11. Autoportret Witkacego - Andrzej Kowalczyk
12. Krzyk - Róża Miczko
2. CD:
1. Intro - Instr.
2. Korespondencja Klasowa Cz. I - Mirosław Książek, Andrzej Kowalczyk
3. Lekcja Historii Klasycznej - Dariusz Niebudek, Jacenty Jędrusik
4. Korespondencja Klasowa Cz. II - Mirosław Książek, Andrzej Kowalczyk
5. Pompeja - Maria Meyer
6. Opowieść Pewnego Emigranta - Jacenty Jędrusik
7. Korespondencja Klasowa, Cz. 3 - Mirosław Książek, Andrzej Kowalczyk
8. Sen Katarzyny II - Elżbieta Okupska, Zespół
9. Nawiedzona (Wiek XX) - Małgorzata Gadecka
10. Świadkowie - Alona Szostak, Dominik Koralewski, Jacek Brzeszczyński, Łukasz Musiał
11. Korespondencja Klasowa, Cz. IV - Andrzej Kowalczyk
12. Nasza Klasa - Robert Talarczyk
13. Nasza Klasa - Robert Talarczyk
14. Epitafium Dla Włodzimierza Wysockiego - Artur Święs
15. Mury - Marcin Rychcik